Analityk Biznesowy (Power BI/Data Visualization Specialist), nr ref. 18/2021
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

do uzgodnienia

Stanowisko to wiąże się z pracą nad danymi w obszarze Contact Center – głównie analiza pracy konsultantów oraz analizy finansowe.

Aktualnie przewidziana jest praca zdlana, a po Covid w trybie hybrydowym.

Wymagania:
  • Dobrze znasz Power BI, Pakiet MS Office, a w szczególności program MS Excel
  • Jesteś zaangażowana/y i masz głowę pełną pomysłów
  • Sprawiasz, że wykresy mogą być ciekawe!
  • Potrafisz przekazać wiedzę w przystępny sposób
  • Analizujesz i wyciągasz wnioski
  • Dobrze znasz język angielski (minimum B2)
  • Potrafisz pracować samodzielnie i świetnie organizujesz własną pracę
Obowiązki:
  • Kreatywne i innowacyjne podejście do raportowania (przedstawianie zestawów danych w ciekawy sposób)
  • Tworzenie, utrzymanie i udoskonalanie raportów z użyciem Power BI
  • Współpraca z innymi działami i analiza potrzeb w zakresie raportowania
  • Współpraca z architektami danych z Niemiec
  • Analiza wskaźników operacyjnych oraz szukanie zależności pomiędzy danymi
  • Analiza trendów
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnym biurze , w centrum Poznania,
  • współfinansowanie karty spotrowej;
  • prywatna opieka medyczna;
  • współfinansowenie lekcji języków obcych;
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • owoce;
  • brak dress code'u;
  • prezenty świąteczne

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403