Analityk biznesowy / IT Consultant, nr ref. 97/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

do 14 000-15 000 zł brutto (w zależności od doświadczenia)

Obecnie dla naszego Klienta, który od ponad 7 lat działa na rynku międzynarodowym, zajmującym się tworzeniem nowoczesnych aplikacji biznesowych dla ubezpieczeń poszukuję specjalisty na stanowisko:

Analityk biznesowy - IT Consultant

Wymagania:
  • Znajomość zagadnień przedsiębiorstw ubezpieczeniowych
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Zdolność do samodzielnego działania
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętności rekomendowania alternatywnych rozwiązań
  • Doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych
  • Znajomość metodologii i technologii programowania (Java, XML)
  • Gotowość do doraźnych wyjazdów służbowych
Obowiązki:
  • Analiza potrzeb klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Szacowanie nakładów rozwiązań
  • Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu
  • Konfiguracja systemu
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu
Oferujemy:
  • 30 dni płatnego urlopu
  • Naukę języka niemieckiego 2x1h / tygodniowo w trakcie godzin pracy, na 3 poziomach zaawansowania
  • Pracę w profesjonalnym zespole nad międzynarodowym, dużym projektem
  • Możliwość rozwoju - szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Elastyczny czas pracy
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Swobodną atmosferę w pracy
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Szkolenia zawodowe
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i metodologiami
  • Swobodną atmosferę i kulturę pracy

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777