Analityk Biznesowy, nr ref. 32/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

4 000 - 8 000 pln brutto Umowa o Pracę

Klient: Firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania dla sektora IT, skupiająca się na poprawie procesów oraz infrastruktury w organizacjach. Jednym z kierunków działań firmy jest wsparcie Samorządów w zakresie m.in. kontroli zarządczej czy prognozy finansowej. Ponadto firma działa w sektorach: telekomunikacja, bankowość oraz energetyka.

Stanowisko:  Analityk Biznesowy

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego,
  • Znajomość UML, BPMN, przypadków użycia,
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów i architektury.
Obowiązki:
  • Analiza biznesowa potrzeb klienta,
  • Analiza oraz modelowanie procesów w BPMN i UML,
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej,
  • Projektowanie systemów,
  • Realizacja analiz systemowych oraz projektów doradczych.
Oferujemy:
  • Praca w zgranym zespole analityków,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Benefity takie jak MultiSport i Opieka Medyczna.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861