Administrator Aplikacji i Środowisk Projektowych, nr ref. 239/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Praca za granicą: TAK
Wynagrodzenie:

do 15 000 PLN brutto UoP ( w zależności od doświadczenia)

Dla naszego klienta, stale rozwijającej się firmy istniejącej na rynku już od XX wieku, poszukuję Administratora aplikacji i projektów.Firma zajmuje się głównie dostarczaniem usług z zakresu ubezpieczeń. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w renomowanej Firmie i chcesz brać udział w strategicznym projekcie, budującym nowoczesne rozwiązania informatyczne to zapraszam Ciebie do aplikowania na to stanowisko :)

Wymagania:
  • Doświadczenie w utrzymaniu i zarządzaniu aplikacjami biznesowymi
  • 3 lata doświadczenia w pracy z RedHat/ CentOS
  • Doświadczenie w administrowaniu bazą Oracle
  • Znajomość SQL
  • Umiejętność pisania skryptów shell/ perl/ Python
  • Znajomość systemów Linux/ Windows
  • Znajomości Apache Tomcat, jBoss, WebLogic
  • Znajomość JVM
  • Doświadczenie w pracy z VMware
  • Umiejętność konfigracji usług systemu RHEL
Obowiązki:
  • Zapewnienie ciągłości działania krytycznych usług informatycznych
  • Rozwój aplikacji zgodnie z wymaganiami użytkowników
  • Zapewnienie wysokiej jakości stronie biznesowej
  • Współpraca z dostawcami aplikacje i pozostałymi odpowiadającymi za wsparcie aplikacji
  • Inne zadania związane z administracją krytycznymi komponentami usług IT
Mile Widziane:
  • Znajomość języków: Java, JavaScript, XSLT, MXMLExchange
  • Znajomość praktyk zgodnych z ITIL
  • Doświadczenie z rozwiązaniami IT wspierającymi proces inwestycyjny (Calypso, Fusion Capital, Fusion Invest, MX.3)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu,
  • Opiekę medyczną,
  • Fundusz emerytalny,
  • Kartę sportową (Fit Profit) oraz liczne sekcje sportowe

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973