Administrator IT, nr ref. 107/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

B2B: 6 000- 10 000PLN Netto

Możliwość Umowy o Pracę

Mój klient oferuje nowoczesne i profesjonalne rozwiązania w dziedzinie internetowych oraz tradycyjnych połączeń telefonicznych. Poszukuję osób ze znajomością zagadnień sieciowych, chcących rozpocząć pracę w Firmie specjalizującej się w innowacyjnych rozwiązaniach sektora telekomunikacyjnego.  Jeśli chcesz instalować, konfigurować, dbać o bezpieczeństwo i monitorować ciekawe systemy w sympatycznej atmosferze, w młodym, dynamicznym zespole zapraszam do aplikowania. :)

Miejsce pracy: Warszawa, Nowe Włochy

Praca w godzinach: 9-17

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych ( routery, switche)
  • Bardzo dobra znajomość systemu Linux
  • Znajomość technologii VoIP (Asterisk),
  • Znajomość systemów bazodanowych z rodziny MySQL (MariaDB / Percona).
  • Język angielski na poziomie pozwalającym swobodne czytanie dokumentacji
  • Terminowość
Obowiązki:
  • Instalowanie, konfigurowanie, dbanie o bezpieczeństwo i monitorowanie systemów
Mile Widziane:
  • OpenSIPS
  • Doświadczenie ze switchami Cisco oraz routerami Mikrotik
  • GIT, LDAP,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Brak nudy
  • Opiekę medyczną

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973