Konsultant/Wdrożeniowiec Baz Danych, nr ref. 3/2021
Miejsce Pracy: Lublin , Lubelskie
Wynagrodzenie:

7000-10000 brutto na umowę o pracę

8000-12000 netto na b2b

Poszukujemy kandydatów na stanowisko związane z kompleksowym wdrożeniem systemu – rozwiązania i analiza danych (Business Intelligence, hurtownia danych, controlling, planowanie i budżetowanie, zaawansowaną analitykę i inne) dla konkretnego klienta.

W ramach projektu do zadań konsultanta należy m.in.: kontakt z klientem, analiza potrzeb, projektowanie i implementacja kompleksowych rozwiązań w systemach analitycznych, wdrażanie nowych procesów biznesowych, przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej, prowadzenie szkoleń dla użytkowników, wprowadzanie i testowanie zmian w konfiguracji systemu, współpraca z programistami i architektami.

Zespół projektowy składa się z programistów i konsultantów, którzy pod przewodnictwem kierownika realizują projekt dla konkretnego klienta.

Miejsce pracy: Lublin, ul. Nałęczowska 14

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość baz danych (SQL, PLSQL, TSQL, MDX).
  • Znajomość narzędzi analitycznych: Oracle BI, Power BI, IBM Cognos Analytics.
  • Angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem.
Obowiązki:
  • Analiza, projektowanie i implementacja kompleksowych rozwiązań w systemach analitycznych.
  • Wdrażanie nowych procesów biznesowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej.
  • Wprowadzanie i testowanie zmian w konfiguracji systemów BI.
  • Współpraca z klientami z bardzo różnych branż oraz w międzynarodowym środowisku klienta.
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w pracy z SQL, PLSQL, TSQL, MDX.
  • Podstawa, teoretyczna znajomowsć języka R, Statistica, programu Matematica.
  • Znajomość Visual Basic, Power Query
  • Podstawowa wiedza ekonomiczna.
  • Znajomość zagadnień: hurtownie danych, analiza wielowymiarowa.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B.
  • Podnoszenie kwalifikacji w postaci certyfikatów, wyjazdów na konferencje jest wpisane w naszą strategię rozwoju zespołu.
  • Pakiet medyczny oraz sportowy dla pracownika i rodziny.
  • Przy zatrudnieniu na b2b 21 dni "platnego urlopu".
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (obecnie pracujemy rotacyjnie – jeden tydzień w biurze, kolejny zdalnie).
  • Miejsca parkingowe.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403