Radio Frequency (RF) Engineer, nr ref. 98/2019
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

do 14 000 pln brutto uop

do 16 000 pln netto na B2B ( w tym 20 lub 26 dni płatnego urlopu oraz 10 dni płatnego chorobowego)

Firma specjalizuje się w najnowocześniejszych technologiach transmisji bezprzewodowych (głównie protokół 5G, 3G, LTE i 2G). Produkuje oprogramowanie dla systemów testujących telefony komórkowe - od wczesnego projektowania po testy produkcyjne. Firma prowadzi ścisłą współpracę ze światowymi liderami w dziedzinie produkcji telefonów i operatorów sieci. Swoim pracownikom zapewnia dostęp do najnowocześniejszych systemów i narzędzi pracy.

Miejsce pracy: Kraków, obecnie praca 100% zdalna. Po pandemii firma będzie zachęcać do trybu hybrydowago lub stacjonarnego. Po pandemii podróże słuzbowe do Hiszpani (ok 30 % czasu pracy)

Poszukujemy osoby, która pomoże w organizacji Network Emulation Solutions (NES) Customer Support z doskonałym zapleczem RF, wiedzą OTA i doświadczeniem na rynku Conformance / 3GPP / GCF / PTRCB. Będzie częścią zespołu inżynierów do szybkiego rozwiązywania problemów klientów, ściśle współpracując z zespołami badawczo-rozwojowymi. Pprodukty firmy są wykorzystywane do testowania zgodności, projektowania, rozwoju i produkcji produktów bezprzewodowych.

Wymagania:
  • Płynne posługiwanie się j. angielskim
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa wiedza z zakresu fal radiowych w 5GNR.
  • Podstawowa wiedza z zakresu 3GPP / GCF / PTCRB
  • Umysł analityczny z umiejętnościami debuggingu.
  • Doskonałe przygotowanie w zakresie pomiarów RF / OTA
  • Gotowość do podróży służbowych
Obowiązki:
  • Rozwiązywanie zgłoszeń i zapewnianie wsparcia klientom
  • Zarządzanie wielokanałową komunikacją w celu zarządzania pytaniami klientów
  • Poprawa jakości produktów firmy w oparciu o informacje od klientów i wewnętrzne dane.
  • Koordynacja z R&D i marketingiem do rozwiązywania problemów klienta
Mile Widziane:
  • Wiedza na temat technologii 5GNR i innych technologii komórkowych jest dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Prace przy rozwiązaniach stosowanych przez światowych liderów w branży telekomunikacyjnej
  • Międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołem programistów z UK (możliwość wyjazdów oraz szkoleń w Wielkiej Brytanii)
  • Częściowo praca zdalna
  • Dofinansowanie w ramach programu BenefitSystems
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Premie, nagrody uznaniowe, imprezy integracyjne

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667