Big Data Engineer, nr ref. 126/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

Preferowany kontrakt B2B: 14,000net - 18,500net
Umowa o pracę: 12,000net - 16,000net

Głównym celem jest stworzenie platformy obsługującej 17 rynków na terenie Europy w czasie "near-real-time". Będzie ona stanowiła centralny komponent architektury IT Klienta. Projekt dotyczy budowy i rozwoju eko-systemu narzędzi stanowiących platformę do zarządzania danymi w oparciu o architekturę Lambda.

Wymagania:
  • Swoboda w użyciu Java 8+ / Python
  • Doświadczenie z bazami danych SQL (Apache HBase), NoSQL (Cassandra)
  • Wiedza związana z JSON, XML, Avro, Big Data (Kappa / Lambda)
  • Doświadczenie związane z narzędziami ETL
  • Znajomość platformy HortonWorks Hadoop oraz Apache Spark / Airflow
  • Angielski na poziomie swobodnej komunikacji (B2)
Obowiązki:
  • Praca związana z tworzeniem głównego produktu firmy o globalnym zasięgu.
  • Projektowanie i wdrażanie komponentów w technologiach Java i Big Data
Mile Widziane:
  • Znajomość zagadnień związanych z Hortonworks / Airflow / Kafka / Nifi
  • Znajomość języka Scala
Oferujemy:
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia / kursy

Osoba prowadząca projekt:
Patryk Morawiec
p.morawiec@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666