Analityk Systemowy IT, nr ref. 1/2023
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK

23 000 - 28 000 pln netto na B2B (możliwość negocjacji stawki)

Możliwa także UoP

Do projektu dla amerykańskiego klienta (praca w godzinach polskiej strefy czasowej) poszukujemy Analityka Systemowego, który specjalizuje się w zagadnieniach związanych z przepływem danych.

Projekt:  najszybciej rozwijająca się aplikacją CAMA w Stanach Zjednoczonych. Sprzedawana hrabstwom i różnym gminom, pomaga tym urzędom w śledzeniu działek, ich wartości i istotnych szczegółów z nimi związanych. Wszystko, od domów, upraw, typów gleby po platformy wiertnicze, można konfigurować w ramach tej aplikacji, dzięki czemu jest to najbardziej elastyczne rozwiązanie na rynku.
Wielkość zespołu pracującego przy tym projekcie to 6 osób (.NET Developer, QA, Analityk biznesowy)

Firma: specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IoT oraz oprogramowania mobilnego dla klientów konsumenckich i przemysłu. Spółka jest częścią francuskiej firmy IT. Tworzy i integruje kompletne systemy, począwszy od produkcji sprzętu IoT, poprzez tworzenie oprogramowania i analizę danych w oparciu o sztuczną inteligencję (machine learning / big data), aż po aplikacje internetowe i mobilne.
Wielkość zespołu w Warszewie: 35 osób, trwają kolejne zatrudnienia
Godziny pracy: start: 8-10
Lokalizacja: Warszawa  lub praca 100 % zdalna
Proces rekrutacji: rozmowa po angielsku na Google Meet (1-1,5h) z CEO i i szefem Project Delivery
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 3-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej
  • Doświadczenie w mapowaniu i analizie procesów biznesowych
  • Modelowanie danych i przepływ informacji pomiędzy systemami
  • Wiedza (przynajmniej podstawowa) z zakresu metodyk projektowych (Agile, SCRUM) i inżynierii oprogramowania
  • Znajomość notacji i standardów: UML
  • Znajomość narzędzi: Jira, SQL, Enterprise Architect
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
Obowiązki:
  • Prowadzenie analizy systemowej dla nowych oraz eksploatowanych rozwiązań informatycznych
  • Wsparcie analityczne podczas wytwarzania oprogramowania
  • Modelowanie procesów, danych, oraz przepływów i relacji za pomocą ogólnie uznanych technik i narzędzi do modelowania
  • Zbieranie wymagań systemowych (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych)
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny i sportowy
  • Indywidualna ścieżka rozwoju zawodowego
  • Szkolenia i konferencje branżowe wg uznania

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667