PHP Developer, nr ref. 39/2020
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Wynagrodzenie:

10000 brutto uop

12000 netto b2b

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze. Wspierane branże: real estate, automotive, finanse oraz consumer goods. Projekty mają przygotowanie procesy CI i CD. Aplikacje tworzone są  zarówno na dedykowanych hostingach jak i w rozwiązaniach chmurowych.

Wielkość organizacji: do 300 osób.

Projekty: od stron internetowych, e-commerce po drobne aplikacje

Wielkość zespołów projektowych: 6 osobowy zespół PHP

Praca: do końca roku zdalnie, w późniejszym czasie mozliwośc pracy zdalnej w niepełnym wymiarze godzin.

Wymagania:
  • min. 3 lata doswiadczenia w PHP 5/7
  • doświadczenie w jednym z popularnych frameworków PHP - Symfony, Zend, Laravel, Drupal, Magento,
  • znajomość SQL
  • dobra znajomość GIT
  • bardzo dobra znajomość angielskiego (kontakt z klientem)
Obowiązki:
  • 90% developerki
  • 10% mentorowania, technicznego wsparcia
  • dobór odpowiednich rozwiązań do projektów
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowania (święta, remont, wakacje)
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
  • Pracę w dogodnej lokalizacji z parkingiem
  • Elastyczne formy pracy
  • Płatny urlop prz zatrudnieniu na B2B
  • Możliwość pracy za granicą

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403