Starszy Programista Magento/ Team Lider , nr ref. 54/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

B2B: 10 000 PLN- 19 000 PLN netto

Międzynarodowa Firma Mediowa z silną pozycją rynkową poszukuje osoby na stanowisko Starszy Programisty Magento2/PHP, Team Lider.

Jeśli chcesz brać udział przy budowie nowego projektu, a dodatkowo pracować z ludźmi stawiającymi na wzajemny szacunek, otwartość , rozwój i pracę zespołową, zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja: Centrum Warszawy

Wymagania:
  • Doświadczenie w roli team-leadera/ koordynatora projektu wdrożenia Magento
  • Doświadczenie jako Programista PHP 7.x / Magento
  • Zarządzanie minimum 1 projektem związanym z platformą Magento
  • Stosowanie zasad PSR 0-4 i umiejętności zweryfikowania kodu pod tym względem (pisania Unit Testów)
  • Umiejętność praktycznego wykorzystywania wzorców projektowych
  • Zdolność projektowania i optymalizowania baz danych, w szczególności MySQL oraz Postgres
  • Znajomość dowolnego frameworka: Symfony, Laravel, YII, Zend
  • Praktyczna umiejętność w budowaniu warstwy integracyjnej (REST/SOAP)
  • Praktyczna umiejętność Bootstrap lub Foundation
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu Varnish (konfiguracja, ESI)
  • Znajomość GIT
Obowiązki:
  • Wdrażanie i optymalizacja projektów e-commerce opartych na Magento2
  • Koordynowanie projektu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pracę z ekspertami i w najnowocześniejszej technologii
  • Współtworzenie dużego, innowacyjnego projektu e-commerce w technologii Magento 2
  • Możliwość ciągłego szkolenia i rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność działania i realizowanie własnych pomysłów

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973