PHP Developer (Mid/Senior), nr ref. 145/2019
Miejsce Pracy: Katowice , Śląskie
Wynagrodzenie:

9000 - 15000 pln netto B2B

 Dołączysz do 6 osobowego zespołu frontednowców i phpowców, którzy na co dzień tworzą  aplikacje mobilne, webowe oraz sklepy e-commerce. Projekty prowadzone są w metodologii Agile.

Wymagania:
  • ok. 2 lat doświadczenia w frameworku Symfony (preferowany) lub Laravel,
  • min. 3 lata doświadczenia w PHP 7.x OOP,
  • Zaawansowana znajomość GIT,
  • Zaawansowana znajomość MySQL,
  • Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych, OOP, standardów PSR, SOLID, DRY, KISS,
  • Doświadczenia w test-driven development,
  • Znajomość języka angielskiego min na poziomie B2,
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile.
Obowiązki:
  • Bezpośredni wpływ na architekturę systemów i dobór odpowiednich technologii,
  • Kierowanie i dbanie o zespół,
  • Tworzenie standardów kodowania,
  • Doświadczenie z metodykami zwinnymi.
Mile Widziane:
  • Doświadczenie lub predyspozycje do zarządzania zespołem,
Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o umowę B2B,
  • Praca zdalna 3-4 dni w miesiącu
  • Elastyczne godziny pracy (start godz. 8-10)
  • Pokój gier,
  • Biuro 10 min od dworca autobusowego
  • Atmosfera startupu,
  • Budżet szkoleniowy,
  • Płaska struktura,
  • Udział w międzynarodowych projektach.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403