Senior PHP Developer, nr ref. 26/2021
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Od 15 000 do 20 000 pln netto na B2B + płatny urlop.

Adekwatnie umowa o pracę.

Firma, dla której poszukujemy Senior PHP Developera zajmuje się tworzeniem serwisów internetowych i czasopism dedykowanych głównie kobietom oraz tematyce lifestylowej. Wydawnictwo jest dużym międzynarodowym koncernem wydającym czasopisma w Europie oraz Azji.

Z serwisów internetowych korzysta ponad 11 mln internautów. Ciagle pracują nad usprawnieniem swych portali i opracowywaniu nowych rozwiązań związanych z e-commerce.

Lokalizacja: firma z Warszawy. Praca zdalna także po Covid.

Wielkośc zespołów projektowych: 9-10 osób

Podział czasu pracy: 60 % nowe finkcjonalności, 20 % utrzymanie, 20 % code review, testy, zarządznie projektem

Używane technologie: MySQL, PostgreSQL, GIT, GitFlow, SCRUM, PSR, Symfony, PHP, projekt prowadzony w metodologii Scrum

Wymagania:
  • Preferowane 4-letnie doświadczenie jako Programista PHP w komercyjnych projektach
  • Doświadczenie w komercyjnych projektach, wykorzystujących Magento 2
  • Preferowane 3 lata udziału w projektach, wykorzystujących Symfony
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (Postgres, MySQL), umiejętność optymalizacji zapytań SQL
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu GIT (przede wszystkim GitFlow)
  • Znajomość standardów PSR i wzorców projektowych
  • Udział w projektach, prowadzonych zgodnie z metodologią SCRUM
Obowiązki:
  • Aktywny rozwój nowych systemów e-commerce (mamy projekty oparte o Symfony oraz Magento 2)
  • Uczestniczenie w definiowaniu architektury nowych rozwiązań
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu RabbitMQ, ElasticSearch, Redis
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji opartych o mikroserwisy
  • Umiejętność budowania architektury oprogramowania
  • Praktyczna znajomość Docker
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta OKSystem
  • Możliwość doboru narzędzi do pracy
  • Szkolenia
  • Samodzielność działania i realny wpływ na budowanie platform typu marketplace

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667