Programista PHP Symfony Poznań , nr ref. 39/2018
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie

9000-13500 zł + VAT na B2B w zależności od umiejętności/ jasny plan podwyżek

Poszukujemy specjalisty do pracy nad własnościowym projektem firmy jakim jest serwis propagujący zdrowy tryb życia.

Opis projektu: Projekt  międzynarodowy, oparty na Symfony 2.8, testy pisane są w PHPUnit oraz Behat. Przy pracy nad projektem firma korzysta z Pull Request na GitHubie(review), przestrzeni Per Developer, Scena Dev, Scena Test i Deploy Magellans

Projekt podzielony jest na kilka podprojektów, które komunikują się ze sobą po API(Nelmio/Rest Api). Wewnątrz podprojektu firma korzysta z Tactician, Doctrine.

Wykorzystywane technologie – Percona+Galera, Redis, RabbitMQ, Cassandra, Elasticsearch – całość pracuje w klastrze. Ułatwieniem dla programistów- poza PhpStorm, xDebug- jest Kibana z logami z każdego serwera. Nie bez znaczenia jest także Graphana ilustrująca pracę klastra.

Ruch notowany na jednym węźle to 1mln requestów/dzień.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z Symfony 2
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu serwisów internetowych
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz NoSQL,
  • Umiejętność wyceny zadań, branie odpowiedzialności za jakość i terminowość,
  • Ciągła gotowość do refaktoryzowania,
  • Znajomość tematyki płatności przez aplikacje mobilne.
Obowiązki:
  • Programowanie w PHP
  • Dbanie o jakość kodu i ulepszanie istniejącego kodu
  • Pisanie testów BDD
Mile Widziane:
  • Znajomość GIT
  • Znajomość SOLID
  • Doświadczenie z metodykami zwinnymi
  • Doświadczenie w UX
  • Doświadczenie z Machine learning
  • Python
  • Tensorflow
Oferujemy:
  • Pracę w zespole scrumowym,
  • Dogodną pod względem komunikacyjnym lokalizacja biura firmy (okolice Dworca Głównego),
  • Możliwość pracy zdalnej ( pierwszy miesiąc w biurze w pełnym wymiarze, po miesiącu możliwość pracy zdalnej do 3 dni w tygodniu),
  • Dodatkowe benefity takie jak opieka zdrowotna, Multisport, dopłaty do dojazdów oraz wypoczynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz jasno sformułowane plany podwyżek,
  • Chill room.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861