Programista PHP (Junior/ Mid), nr ref. 1/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

5 000 netto umowa o pracę

Firma istnieje na rynku ok 20 lat. Jest producentem oprogramowania dla jednostek medycznych. Nieustannie poszerza oraz rozwija oferowane produkty i usługi.
Osoby bez doświadczenia komercyjnego również mile widziane.

Wymagania:
  • Znajomość języków programowania PHP 5+, OOP
  • Znajomość MySQL
  • Znajomość JavaScript, jquery, html (minimum podstawy)
  • Znajomość języka angielskiego (min. na potrzeby zrozumienia dokumentacji technicznych)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów wdrożeniowych, serwisowy
Obowiązki:
  • Rozwój produktów własnych
  • Praca nad różnymi projektami w technologii PHP
  • Wdrożenie i serwis wyjazdowy
Oferujemy:
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Przyjazną atmosferę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę na cały etat / Umowa o pracę / o dzieło
  • Możliwość udziału w szkoleniach oraz seminariach
  • Wyjazdy/wyjścia integracyjne
  • Elastyczne godziny pracy

Osoba prowadząca projekt:
Beata Puton
b.puton@new-invest.pl
Tel: +48 666 606 953