Programista PHP, nr ref. 91/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

10 000- 12 000 PLN Netto/ B2B

Możliwa Umowa o Pracę

Międzynarodowa Firma Mediowa z silną pozycją rynkową poszukuje osób na stanowisko Programisty PHP.

Jeśli chcesz brać udział przy budowie nowego projektu, a dodatkowo pracować z ludźmi stawiającymi na wzajemny szacunek, otwartość , rozwój i pracę zespołową, zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja: Centrum Warszawy

Godziny pracy: elastyczne, 8- 18

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Doświadczenie w tworzeniu złożonych aplikacji webowych
  • Bardzo dobra znajomość SQL (PostgreSQL, MySQL)
  • Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z frameworków MVC: Symfony (preferowany), YII, Laravel, Zend
  • Varnish, mile widziana znajomość Elastic Search / Sphinx
  • GIT
  • HTML, znajomość CSS / JavaScript
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B1
Obowiązki:
  • Wprowadzenie nowych funkcjonalności w obecnych systemach CMS
  • Rozwój nowego systemu CMS
  • Przeprowadzenie analiz wykonalności oraz wsparcie przy budowaniu architektury nowych rozwiązań
  • Diagnozowanie i poprawianie błędów w serwisach
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w pracy SCRUM/KANBAN
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Możliwość ciągłego szkolenia i rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność działania i realizowanie własnych pomysłów

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973