Programista PHP, nr ref. 170/2017
Miejsce Pracy: Gdynia , Pomorskie
Wynagrodzenie:

Atrakcyjne wynagrodzenie do 11 000 zł  + VAT przy B2B

Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, zdobywanej przez ostatnie pięć lat obecności na polskim rynku usług IT,  firma  realizuje projekty internetowe dotyczące zarówno portali korporacyjnych wspierających kluczowe procesy zachodzące w przedsiębiorstwie, internetowych platform komunikacyjnych i integracyjnych oraz  dedykowane aplikacje webowe pod zamówienie.

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako programista PHP
  • dobra znajomość języka PHP7 OOP
  • podstawowa znajomość HTML oraz Javascript (CSS)
  • dobra znajomość repozytorium GIT, SVN
  • dobra znajomość MySQL
  • znajomość wzorca MVC
  • doświadczenie przy pracy z zewnętrznymi systemami API
  • zrozumienie kodu zewnętrznych bibliotek PHP
Obowiązki:
  • programowanie aplikacji dla różnych klientów firmy, projekty trwające od 3 miesięcy do 2 lat
  • Praca z wykorzystaniem PhpStorm, CodeIgniter, ElasticSearch, Jira, Bitbucket, firma przechodzi na framework Symfony
  • 40% projektów zagranicznych, 60% projekty dla klientów polskich
Mile Widziane:
  • mile widziany SASS
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • firma oferuje dodatkowe szkolenia i kursy
  • pracę przy ciekawych projektach dla takich firm jak Energa SA, Grupa Żywiec SA, PWN Sp. z o.o, Stena Line Polska Sp. z o.o

Osoba prowadząca projekt:
Katarzyna Rusecka
k.rusecka@new-invest.pl
Tel: +48 661 351 661