Programista PHP, nr ref. 87/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

6000 - 12000 PLN Netto B2B (możliwa też umowa o pracę)

Klientem jest prężnie rozwijająca się firma oferująca szeroki wachlarz usług od Konsultingu IT, przez pomoc w tworzeniu portali (eCommerce, intranetowe, samoobsługowe, informacyjne itp.). Pomagają w przekształceniu internetowych kanałów kontaktu z klientem, żeby ich wykorzystanie stało się intuicyjne i pozbawione barier. Skupiają się na aplikacjach mobilnych, zajmują się integracją systemów SOA, a rozwiązania Bussiness Intelligence i BigData nie są im obce

Wymagania:
  • Dobra znajomość PHP 5.6+
  • Podstawowa znajomość Javascript, JQuery, HTML5, CSS, jak również MySQL lub PostgreSQL
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Nastawienie na naukę i podnoszenie kwalifikacji
Obowiązki:
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w projektach realizowanych dla Klienta firmy. Do głównych obowiązków należeć będzie projektowanie i wdrażanie rozwiązań funkcjonalnych w oparciu o analizę oczekiwań Klienta
Mile Widziane:
  • Mile widziane doświadczenie w YetiForce CRM
  • Doświadczenie przy pracy z Magento 2.x
  • Umiejętność pracy w metodologii SCRUM
Oferujemy:
  • Pracę w miłym i ambitnym zespole tworzonym przez profesjonalistów
  • Udział w interesujących i projektach z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, również dla dużych międzynarodowych firm
  • Uczestniczenie w tworzeniu produktów i realizacji własnych pomysłów
  • Opiekę medyczną również dla rodziny
  • Kartę Multisport
  • Możliwość doskonalenia i dokształcania za sprawą wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń
  • Pracy w dobrze skomunikowanym miejscu
  • Rozwiniętej kultury wymiany wiedzy między zespołami i pracownikami,
  • Uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych, prowadzonych przez pracowników firmy.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Witkowska
j.witkowska@new-invest.pl
Tel: +48 500 077 990