Programista PHP, nr ref. 310/2017
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Wynagrodzenie:

5 000 - 8 000 netto umowa o pracę

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie m.in. współtworzyć architekturę i implementację oprogramowania CMS

Wymagania:
  • Znajomość języka PHP
  • Dobra znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo
  • Znajomość bazy danych MySql
Obowiązki:
  • Doświadczenie w wykorzystaniu CMS Drupal, Magento lub Symfony
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie informatycznej
  • Zapewniamy doskonałą atmosferę pracy
  • Elastyczne formy pracy
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowania (święta, remont, wakacje)
  • Nieograniczone możliwości rozwoju
  • Możliwość pracy za granicą
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów

Osoba prowadząca projekt:
Beata Puton
b.puton@new-invest.pl
Tel: +48 666 606 953