Programista PHP, nr ref. 40/2020
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Praca zdalna: NIE
Praca za granicą: NIE
Wynagrodzenie:

10000 brutto uop

12000 netto b2b

Opis:

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze. Wspierane branże: real estate, automotive, finanse oraz consumer goods.

Wielkość organizacji: do 300 osób.

Projekty: różne -od stron internetowych, e-commerce, po drobne aplikacje

Wielkość zespołów projektowych: 6 osobowy zespół PHP

Praca: podczas trwania epidemii zdalne (najprawdopodobniej do lipca/sierpnia), w późniejszym czasie mozliwośc pracy zdalnej w niepełnym wymiarze godzin.

Warte uwagi: używają Dockera; stawiaja na automatyzację; aplikacje sa publikowane na dedykowanych hostingach oraz AWS;wszystkie środowiska są linuxowe (developerskie, testowe, produkcyjne). Część to maszyny wirtualne. Nowsze to usługi w klastrze Kubernetes. Do publikacji używany jest Jenkins.

Architektura: przeważającą architekturą jest standardowe MVC w wersji oferowanej przez Symfony / Zend / Drupal / Magento.

Metodologia: głównie klasyczny SCRUM, ale zdarzają się projekty typu Waterfall.

Wymagania:
  • min. 3 lata doswiadczenia w PHP 5/7
  • doświadczenie w jednym z popularnych frameworków PHP - Symfony, Zend, Kohana, Drupal, Magento, Laravel
  • znajomość SQL
  • dobra znajomość GIT
  • język angielski na poziomie minimum B2 (podstawowa komunikacja + rozumienie i tworzenie dokumentacji technicznej)
Obowiązki:
  • 90% developerki (utrzymanie, aktualizacja i rozbudowa projektów)
  • 10% mentorowania, technicznego wsparcia dla reszty zespołu w kwestii rozwiązywania problemów
  • dobór odpowiednich rozwiązań do projektów
  • modelowanie procesów CI/CD
  • projektowanie architektury nowych rozwiązań
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowania (święta, remont, wakacje)
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
  • Pracę w dogodnej lokalizacji z parkingiem
  • Elastyczne formy pracy
  • Możliwość pracy za granicą

Wynagrodzenie

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667