PHP Magento Developer(zdalnie), nr ref. 76/2019
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

do uzgodnienia

Dla naszego Klienta, wrocławskiej firmy zajmującej się wytwarzaniem systemów e-commerce, szukamy kandydata na stanowisko PHP Magento Developer.

Wymagania:
  • Doświadczenie z Magento 1 lub 2
  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Znajomość przynajmniej jednego z frameworków: Laravel/ Symfony/ Zend
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość Magento CE oraz EE
  • Znajomość MySQL i SQL
  • Znajomość SOLID, KISS, YAGNI, TDD, DDD
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
Obowiązki:
  • Projektowanie oraz implementacja systemów w oparciu o platformę Magento
Mile Widziane:
  • Znajomość JavaScript
Oferujemy:
  • Praca w 100% zdalna
  • Zatrudnienie na B2B

Osoba prowadząca projekt:
Honorata Braczyńska
h.braczynska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726