PHP + Magento Developer, nr ref. 133/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

5000zł do 14 000zł brutto (Umowa o Pracę)

adekwatnie B2B

Dla jednego z naszych Klientów działającego w branży e-commerce poszukujemy PHP Developera. Firma ma ponad 10-letnie doświadczenie w rozwiązaniach z zakresu projektowania, wdrażania i obsługi systemów WEB IT. Chciałbyś się rozwijać w tej branży? Aplikuj i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować!

Wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia w kodowaniu i utrzymywaniu strony Magento,
  • Umiejętność programowania PHP w jednym z frameworków (np. Zend, Symfony),
  • Zrozumienie koncepcji obiektowych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu bazą danych SQL,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Doświadczenie w JavaScript,
  • Doświadczenie pracy z bibliotekami JavaScript (np. JQuery, Prototype)
  • Doświadczenie pracy z kodem SCSS i narzędziami takimi jak Grunt, Gulp
  • Umiejętność debugowania aplikacji i znajomość narzędzi do debugowania
  • Doświadczenie w środowiskach programowania stosu LAMP
  • Doświadczenie w pracy w GIT, silne zrozumienie metodologii GitFlow
Obowiązki:
  • Tworzenie i wdrażanie rozwiązań korzystając z Magento 2 oraz Symfony,
  • Rozwijanie istniejących stron, tworzenie nowych funkcji oraz ulepszanie aktualnych rozwiązań,
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych,
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem zakresie realizowanego projektu,
Oferujemy:
  • Przyjazne biuro z dobrym dojazdem i dużą ilością miejsc parkingowych w południowej części Wrocławia (blisko A4),
  • Duże szanse rozwoju (masz realny wpływ na swoją przyszłość),
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Lekcje angielskiego (finansowane przez firmę),
  • Szkolenia i możliwość certyfikacji,
  • Bycie częścią międzynarodowego zespołu i ścisła współpraca z amerykańskim zespołem,
  • Podróżuje do biur w Kalifornii lub w Utah po dłuższym stażu w firmie.

Osoba prowadząca projekt:
Kinga Sokołowska
k.sokolowska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726