PHP Full-stack Developer, nr ref. 108/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

B2B: do 17 000 PLN Netto

Prężnie rozwijająca się Firma multimediowa, która powiększa dział, poszukuję osoby doświadczonej do ciekawej i pełnej wyzwań pracy. Jest to wyodrębniony dział w firmie  w skład której wchodzi kilka serwisów. Serwisy te są niezależne od pozostałych w firmie.

Kod na którym pracuje Grupa to 70% Back-end (PHP5/7) / 30% Front-end (CSS/Bootstrap/JS).

Współpraca stała
- Atmosfera w dziale jest daleka od korporacyjnej
- Możliwość współpracy B2B

Miejsce pracy: Warszawa- ścisłe centrum

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość PHP (5.x/7.x//MVC/OOP/WebServices),
  • Bardzo dobra znajomość HTML5/CSS3/Bootstrap,
  • Dobra znajomość biblioteki jQuery,
  • Doświadczenie w korzystaniu i tworzeniu RestAPI,
  • Znajomość tworzenia responsywnych aplikacji webowych (RWD),
  • Wiedza z zakresu działania i konfiguracji środowiska i jego elementów składowych pod kątem WWW (Linux).
Obowiązki:
  • Utrzymanie kodu serwisu internetowego,
  • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności,
  • Integracja z zewnętrznymi usługami,
  • Iteracyjne usprawnianie oraz upraszczanie serwisów.
Oferujemy:
  • Opiekę medyczną,
  • Rozwój wiedzy i umiejętności w obszarze rynku internetowego polskiego i zagranicznego,
  • Dużą samodzielność i swobodę działania
  • Stałą współpracę ze stabilną, prężnie rozwijającą się firmą multimediową

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973