PHP Drupal Developer, nr ref. 28/2020
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

15000 - 20000 netto B2B

do 17000 brutto uop

Firma: Agencja cyrfowa i przede wszystkim zespół ponad 70 specjalistów - projektantów, programistów i konsultantów biznesowych, którzy pracują we wspólnym, międzynarodowym środowisku z biurami w Polsce, Norwegii, Portugalii oraz Niemczech. Pomagamy klientom w tworzeniu i doskonaleniu strategii marketingowej oraz sprzedażowej. Ich łównym zadaniem jest tworzenie i rozwijanie aplikacji internetowych (sektor publiczny) oraz utrzymywanie istniejących rozwiązań.

Klienci: z branży EdTech, Hralthcare, Charity, e-commerce, FinTech, Travel, Environment.

Stos technologiczny: Laravel, Drupal, Wordpress, React, React Native, Vue.js, Node.js, NestJS, przepływ pracy oparty na CI, CD i Docker,

Ważne: pracują z Drupal, WordPress, Laravel, WooCommerce, Node.js, Blockchain, React&Vue. Używają: HubSpoot, SEMrush, Hotjar, GitLab, Jira, CI/CD, Docker, Azure.

Praca: elastyczne godziny pracy z mozliwością częściowej pracy zdalnej. Podczas pandemii domowe biuro.

Angielski: dobra znajomośc w mowie i piśmie (minimum B2).

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w Drupal (Drupal 7 Drupal 8).
  • Doswiadczenie w migracjach Drupal 7 na Drupal8.
  • Samodzielność, możliwość rozpoczęcia pracy bez szkolenia.
  • Angieslki na poziomie min. B2 - kontakt z klientem w j. angielskim .
  • Gotowość tygodniowych podróży do Norwegii (od czasu do czasu).
Obowiązki:
  • Projektowanie pełnowymiarowej architektury aplikacji internetowych.
  • Rozwój aplikacji opartych o Drupal dla klientów międzynarodowych.
  • Współpraca z zespołem front-end i backendowych programistów, testerów i projektantów.
Oferujemy:
  • przy B2B 20 dni płatnego urlopu
  • płatne chorobowe,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia medycznego, system poleceń,
  • lekcje języka angielskiego,
  • biblioteczka firmowa
  • częściowa praca zdalna (po covid-19)

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403