PHP Developer/Team Leader, nr ref. 47/2019
Miejsce Pracy: Gdynia , Pomorskie
Wynagrodzenie:

do 15000 netto na B2B

do 12000 brutto na umwę o pracę

Software House z Gdyni zajmujący się kompleksowym tworzeniem i rozwojem aplikacji webowych, systemów CRM, stron internetowych oraz platform sprzedażowych wykonywanych na indywidualne zamówienie w oparciu o autorskie rozwiązania. Oferuje usługi związane również z utrzymywaniem projektów na serwerach wirtualnych (Linux) z administracją, monitoringiem i zewnętrznymi backupami.

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako programista PHP
  • Dobra znajomość języka PHP7 OOP
  • Podstawowa znajomość HTML oraz Javascript (CSS)
  • Dobra znajomość repozytorium GIT, SVN
  • Dobra znajomość MySQL
  • Znajomość wzorca MVC
  • Znajomość Symfony (znajpmość innych frameworków bedzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie przy pracy z zewnętrznymi systemami API
  • Zrozumienie kodu zewnętrznych bibliotek PHP
Obowiązki:
  • Programowanie aplikacji dla różnych klientów firmy, projekty trwające od 3 miesięcy do 2 lat
  • Praca z wykorzystaniem PhpStorm, CodeIgniter, ElasticSearch, Jira, Bitbucket, firma przechodzi na framework Symfony
  • 40% projektów zagranicznych, 60% projekty dla klientów polskich
  • Rola mentora dla pozostałych członków zespołu
Mile Widziane:
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
Oferujemy:
  • Pracę w małym zespole (4-5 osobowy)
  • Pracę przy różnych projektach (możliwość częstej zmiany projektów)
  • Swobodę przy wyborze technologii
  • Miejsce parkingowe

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403