PHP Developer, nr ref. 94/2019
Miejsce Pracy: Częstochowa , Śląskie
Wynagrodzenie:

do 6000PLN/netto/umowa o pracę (kwota podlega negocjacji)

Dla Klienta, który swoją działalność opiera przede wszystkim na sprzedaży internetowej produktów poligraficznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PHP Developer

Projekt:

zarządzanie produkcją - aplikacja na tablety monitorująca i raportująca pracę, rekalkulacje zleceń - wyliczanie realnych kosztów zleceń, magazyn

system sprzedażowy

kalkulacje - narzędzie dla działu handlowego umożliwiające przygotowanie ofert dla klientów (planowane)

Narzędzia ułatwiające pracę pracowników

Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu
Obowiązki:
  • Samodzielna realizacja projektów webowych opartych na różnych dostępnych technologiach (głównie w oparciu o język PHP oraz bazy danych MySQL)
  • Integracja oprogramowania z zewnętrznymi API
  • Utrzymywanie i bieżące serwisowanie istniejących aplikacji
  • Optymalizacja tworzonych rozwiązań pod kątem wydajności i stabilności
  • Aktywny udział w sesjach projektowych
  • Dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań i przygotowywanie ich w zgodzie z obowiązującymi standardami
  • Współpraca ze wszystkimi członkami zespołu
Oferujemy:
  • pracę w zespole 2-3 Programistów
  • budżet na dodatkowe kursy, certyfikaty, wyjazdy na konferencje
  • dopłatę do prywatnej opieki medycznej

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887