PHP Magento Developer - zdalnie, nr ref. 75/2019
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

do 17 000 PLN Netto/ B2B.

Możliwa umowa o pracę.

Dla  firmy świadczącej usługi konsultingowo- wdrożeniowe dla rynku e-commerce poszukuję osób, które będą odpowiedzialna za m.in. programowanie nowych funkcji w systemach e-commerce. Jest oficjalnym partnerem wdrożeniowym platform Magento na polskim rynku. Zajmuje się automatyzowaniem i usprawnianiem procesów biznesowych związanych ze sprzedażą online.

Pierwsze 2 tygodnie pracy, kandydat spędza w siedzibie firmy w Krakowie na wdrożeniu/szkoleniach. Pobyt opłacany przez pracodawcę.

Lokalizacja firmy:  Krakowie.

Wielkośc firmy: 81 osób, z czego 70% to dział IT.

Zespoły: 6-8 osobowe + jeden zespół 15 osobowy.

Elastyczne godziny pracy 8-18

Typ projektów: projekty dla klientów, platforma e-commerce.

Wykorzystywane technologie/narzędzia w firmie:

Główne: GIT, Varnish, REST API, Magento, API, PHP7

Poboczne: MySQL, Redis

Wymagania:
  • PHP7
  • MySQL
  • Magento wersja, 2.3 i wzwyż
  • Standardy PSR
  • Web Services
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Git
  • j. angielski na poziomie czytania dokumentacji technicznej
Obowiązki:
  • Programowanie nowych funkcji w systemach e-commerce
  • Obsługa zgłaszanych błędów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Doradzanie w zakresie dostępnych rozwiązań
  • Merytoryczne wsparcie pozostałych członków zespołu
Mile Widziane:
  • Analityczne myślenie
  • Redis/Varnish/NewRelic
  • Web Application Performance

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973