PHP Developer, nr ref. 68/2019
Miejsce Pracy: Gliwice , Śląskie
Wynagrodzenie:

8000 - 12000 netto B2B

9000 - 11000 brutto na umowę o pracę

Firma specjalizująca się w rozwiązaniach informatycznych wspomagajacych zarzadzanie poszukuje Programisty PHP. Rynki dla których firma dedykuje swoje produkty to przemysł, administracja publiczna, średnie i duże przedsiębiorstwa, instytucje ochrony zdrowia. Firma specjalizuje się w systemach klasy ERP.

Wymagania:
  • ukończone lub realizowane studia wyższe inżynierskie (ukończony co najmniej 4 semestr) o kierunku informatycznym,
  • roczne doświadczenie w branży IT przy analizach, projektowaniu lub wytwarzaniu aplikacji,
  • dobra znajomość PHP w wersji 5+ (mile widziana znajomość Symfony)
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość technologii webowych HTML, CSS, JavaScript,
  • znajomość systemu kontroli wersji (git/svn),
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,
  • dyspozycyjność (minimum 4/5 etatu),
  • rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w grupie.
Obowiązki:
  • implementację aplikacji w języku PHP,
  • opracowywanie dokumentacji technicznych,
  • współtworzenie i rozwój aplikacji,
  • współpraca z innymi członkami zespołu projektowego oraz developerskiego.
Oferujemy:
  • firma oferuje pracę przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,
  • realny wpływ na projekt
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną,
  • grupową ofertę ubezpieczeniową,
  • karty sportowe,
  • parking dla rowerów i samochodów
  • krajowe i zagraniczne wycieczki

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403