PHP Developer , nr ref. 62/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

5 000 zł - 14 000 zł netto B2B (brutto w przytpadku UoP)

Kwota uzależniona od umiejętności.

W ramach współpracy B2B firma oferuj płatny urlop.

Dla warszawskiej agencji reklamowej od 10 lat rozwijającej się w wielu kierunkach od projektowania stron po Brand Design poszukujemy kandydatów na stanowisko PHP Developer. Firma proponuje kreatywne rozwiązania dla swoich klientów, dlatego szukają pracowników, którzy mają otwarty umysł i nie boją się nowych wrażeń. Z agencją dotychczas współpracowały takie marki jak: HBO, konkurs Polish Aqua Scaping contest, Sante czy Polska Grupa Odzieżowa.

Miejsce pracy: nowoczesny biurowiec przy Alejach Jerozolimskich

Praca odbywa sie w godzinach 8-18, co daje możliwość dopasowania godzin pracy pod siebie. Docelowe zespoły: 12-18 osób. Procentowe wykorzystanie czasu pracy na prace twórczą a utrzymanie dotychczasowych serwisów wynosi: 80/20. Osoba zatrudniona na stanowisku programisty nie będzie odpowiedzialna za utrzymanie infrastruktury IT.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość PHP7
  • Znajomość frameworków zwłaszcza Symfony
  • Bardzo dobra znajomość Doctrine 2
  • Bardzo dobra znajomość baz danych MSQL/Postgre SQL
  • Podstawowa znajomość nierelacyjnych baz danych
  • Praca zgodna z metodyką Scrum
Obowiązki:
  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji w technologii PHP
  • Wsparcie istniejących aplikacji
  • Tworzenie rozwiązań bazodanowych (MySQL, PostgreSQL)
Oferujemy:
  • Pracę w zespole tworzonym przez profesjonalistów
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (w zależności od projektu)
  • Pracę przy ciekawych projektach dla znanych marek
  • Dodatkowy budżet przeznaczony na szkolenia oraz certyfikaty
  • Różnego rodzaju integracje
  • Benefity pozapłacowe np. prywatna opieka medyczna

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887