PHP Developer, nr ref. 5/2021
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Praca za granicą: NIE
Wynagrodzenie:

10000-16000 netto B2B

9000 - 13000 brutto uop

Opis:

Poszukujemy Programisty PHP, który będzie mógł się pochwalić doświadczeniem w pracy przy dużych, różnorodnych projektach.

Stack technologiczny:

PHP 7.X, Symfony 4/5, Erlang, Elixir, MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Redis, Memcached, RabbitMQ, Angular, HTML5, CSS3, Less, AWS (EC2,ECS,EKS,ECR,R53,EB,S3), Docker, Kubernetes, GitLab + GitlabRunner, Jenkins, JIRA, Confluence, Slack

Miejsce pracy: Warszawa/Śródmieście Południowe (preferowane) lub praca zdlana

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość frameworka Symfony,
  • doświadczenia w programowaniu w PHP,
  • bardzo dobrą znajomość programowania obiektowego/wzorców projektowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność - umiejętność samodzielnego rozwiązywanie problemów technicznych,
  • doświadczenie w pracy przy uzyciu code review, code refactoring, test coverage,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Obowiązki:
  • praca przy projektach z branży zarządzania, finasowej, kryptowalut, afiliacyjnej,
  • rozwijanie istniejących produktów, dodawanie nowych funkcjonalności
Oferujemy:
  • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie,
  • elastyczne formy współpracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • przy b2b płatny urlop,
  • możliwość doskonalenia umiejętności w ciekawych projektach IT,
  • nieformalną atmosferę w miejscu pracy,
  • kartę multisport, świeże owoce w biurze, imprezy firmowe.

Wynagrodzenie

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403