PHP Developer, nr ref. 5/2021
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

do 17 000 pln netto na B2B (płatny urlop)

do 14 000 brutto uop

Firma: pracują przy projektach m.in. z branży zarządania, finansowej, kryptowalut, afiliacyjnej. Produkty: wymiana walut, paltforma afiliacyjna, system workflow, płatnośc kryptowalutami, zarządzania sprzedażą (MLM), obsługa inwestorów. 68 udanych realizacji, 100% zadowolonych klientów. Twórcy jednego z największych kasyn internetowych na świecie.

Stack technologiczny:

PHP 7.X, Symfony 4/5, Erlang, Elixir, MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Redis, Memcached, RabbitMQ, Angular, HTML5, CSS3, Less, AWS (EC2,ECS,EKS,ECR,R53,EB,S3), Docker, Kubernetes, GitLab + GitlabRunner, Jenkins, JIRA, Confluence, Slack

Miejsce pracy: Warszawa lub praca zdalna

Wielkość firmy: 30  osób (cały czas trwają kolejne zatrudnienia)

Proces rekrutacji skląda się z II spotkań:

- pierwsze to rozmowa techniczne

- drugie to spotkanie formalne związane z omówieniem warunków współpracy

Wymagania:
  • Projekty tworzone zgodnie z Domain Driven Design (DDD)
  • Preferowana znajomość frameworka Symfony lub chęć do nauczenia się tego frameworka,
  • Dświadczenia w programowaniu w PHP,
  • Bardzo dobrą znajomość programowania obiektowego/wzorców projektowych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Samodzielność - umiejętność samodzielnego rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Doświadczenie w pracy przy użyciu code review, code refactoring, test coverage,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (preferowane) lub czytania dokumentacji technicznej
Obowiązki:
  • Praca przy projektach z branży zarządzania, finasowej, kryptowalut, afiliacyjnej,
  • Rozwijanie istniejących produktów, dodawanie nowych funkcjonalności
Oferujemy:
  • Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • Sprzęt do pracy np. Macbook pro
  • Kartę multisport
  • Prywatna opieka medyczna

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667