PHP Developer , nr ref. 322/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

przy umowie o pracę do 10 tys. brutto

przy b2b do 600pln/dzień + VAT

Naszym Klientem jest grupa świadcząca usługi z zakresu mediów, marketingu, reklamy online i usług IT oraz badań rynku i opinii publicznej

Miejsce Pracy: Warszawa (Mokotów)

Praca na pełen etat z możliwością pracy zdalnej, do ustalenia w razie potrzeb

Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w PHP
  • dobra znajomość Symfony
  • znajomość: HTML/ Javascript /CSS/jQuery
Obowiązki:
  • rozwój wewnętrznej platformy ERP, która łączy youtuberów z reklamodawcami
  • doskonalenie dotychczasowych funkcjonalności i rozwój kolejnych modułów
Mile Widziane:
  • doświadczenie w pracy nad systemami ERP
  • znajomość: Zend Framework 2, Doctrine Orm - Yaml notification
  • znajomść MYSQL
Oferujemy:
  • Medicover oraz multisport na preferencyjnych warunkach

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887