PHP Developer, nr ref. 306/2018
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

7000 zł brutto - umowa o pracę

Opis:

Agencja Interaktywna chętnie zatrudni PHP Developera.

Naszym Klientem jest firma działająca w branży SEO/SEM już od 15 lat. Przez ten czas dynamicznie rozwinęła się do jednej z największych firm w Polsce zajmujących się e-marketingiem. Agencja stawia na rozwój swoich pracowników, ma jasno wytyczoną ścieżkę kariery i kryteria awansu. Siedziba firmy mieści się w nowoczesnym biurowcu w centrum Poznania.

Wymagania:
  • dobra znajomość HTML/XHTML i CSS,
  • dobra znajomość PHP,
  • dobra znajomość MySQL,
  • dobra znajomość JavaScript,
  • doświadczenie w tworzeniu złożonych systemów,
  • dyspozycyjność do pracy na pełnym etacie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy.
Obowiązki:
  • administracja i rozbudowa istniejących systemów,
  • tworzenie nowych systemów.
Oferujemy:
  • podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji,
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ciekawe i ambitne projekty,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • rozwój w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży SEO/SEM,
  • szkolenia branżowe oraz coachingi,
  • stałe godziny pracy.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Nowakowska
j.nowakowska@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 348