PHP Developer, nr ref. 292/2018
Miejsce Pracy: Gdynia , Pomorskie
Wynagrodzenie:

9,000 - 13,000zł netto+ VAT przy B2B

7,000 - 9,000zł netto przy UoP

Typ umowy w zależności od preferencji kandydata

Software House realizujący projekty zarówno dla polskich jak i zagranicznych firm, zajmujący się tworzeniem stron internetowych, sklepów internetowych, tworząca i utrzymująca dedykowane serwery dla swoich Klientów, poszukuje do swojego zespołu doświadczonych Programistów PHP. Dołączając do zespołu, będziesz odpowiedzialny za kompleksowe tworzenie stron oraz serwisów internetowych na idnywidualne zamówienie Klienta.

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia związanego z językiem PHP.
  • Umiejętność programowania obiektowego w PHP7.
  • Znajomość technologii frontendowych: HTML oraz Javascript (CSS).
  • Znajomość systemów kontroli wersji: GIT, SVN.
  • Znajomość MySQL.
  • Znajomość wzorca MVC.
Obowiązki:
  • Praca z wykorzystaniem technologii: PhpStorm, CodeIgniter, ElasticSearch, Jira, Bitbucket, Symfony.
Oferujemy:
  • Możliwość współpracy i realizacji projektów dla Klientów z zagranicy (około 40%).
  • Różnorodność projektów związana zarówno z indywidualnymi preferencjami Klientów oraz czasem trwania projektów.
  • Praca w biurze, w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym.
  • Parking.
  • Typ umowy w zależności od Twoich preferencji.

Osoba prowadząca projekt:
Patryk Morawiec
p.morawiec@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666