PHP Developer , nr ref. 268/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

do 14000PLN brutto (B2B)/płatne urlopy/l4

Moim klientem jest jedna z największych firm w branży ubezpieczeniowej w Polsce. Działa na polskim rynku już ponad kilkanaście lat. W jej ofercie znajdują się kredyty, pożyczki, ubezpieczenia oraz produkty oszczędnościowe. Obecnie poszukuję kandydatów na stanowisko: PHP Developer

Miejsce pracy: Warszawa (Raszyn)

Wymagania:
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość programowania obiektowego PHP oraz frameworka Symfony
  • doświadczenie w Zend
  • dobra znajomość Angular
  • umiejętność obsługi systemu kontroli wersji git
  • doświadczenie w pracy z bazami danych MySQL
  • język angielski na poziomie dobrym
  • umiejętność pracy w zespole
Obowiązki:
  • rozwój głównego systemu firmy– bardziej backoffice – jak i modułów do frontoffice (w tym B2C)
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju i udziału w różnorodnych, innowacyjnych projektach
  • udział w szkoleniach i konferencjach polskich i zagranicznych
  • elastyczne godziny pracy

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887