PHP developer , nr ref. 211/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

6 000 - 8 000 netto umowa o pracę / adekwatnie B2B

Naszym klientem jest młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, która składa się z ludzi pasjonujących się tworzeniem gier i aplikacji, również mobilnych wykorzystując najnowsze techniki graficzne.

Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia
  • bardzo dobra znajomość: PHP 7.x.x, HTML5, Symfony Framework ver.3
  • dobra znajomość podstaw programowania obiektowego i projektowania API oraz usług typu REST
  • znajomości protokołu WebSockets
  • znajomość relacyjnych baz danych
Obowiązki:
  • rozwój narzędzi typu CMS/CRM mających na celu zarządzanie danymi w zintegrowanym środowisku aplikacyjnym opartym o AWS
  • tworzenie paneli służących do wprowadzania danych oraz rozwój istniejących rozwiązań (w Symfony3, Node.JS i DynamoDB)
Mile Widziane:
  • znajomość ECMAScript 6+ i JavaScript
  • wiedza na temat CSS i Bootstrap
  • znajomość baz danych NoSQL (DynamoDB)
  • znajomość Node.JS i AWS
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub B2B
  • 20 dni płatnego urlopu w ramach kontraktu B2B
  • możliwa częściowa praca zdalna (np. 1 dzień w tygodniu)
  • Luxmed, owoce, obiady w piątek, gaming room

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777