PHP Developer, nr ref. 139/2018
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

 do około 8000 brutto na umowę o pracę

Firma IT zajmująca się opracowywaniem i dostarczaniem wysokiej klasy autorskich aplikacji internetowych dla firm  obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Programista PHP

Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, zdobywanej przez ostatnie cztery lata obecności na polskim rynku usług IT,  firma zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych, marketingiem internetowym dla firm na rynku międzynarodowym. Nasz klient zajmuje się tworzeniem oryginalnego designu stron internetowych oraz aplikacji mobilnych

Wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych oraz budowaniu stron internetowych
  • Doświadczenie w programowaniu w PHP i znajomości OOP
  • Znajomość HTML5, CSS3, SVG, SCSS | LESS
  • Znajomość Bootstrap 3 | 4, Backbone, jQuery
  • Znajomości wzorców projektowych i stosowania dobrych praktyk
  • Znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych w szczególności MySQL
  • Swoboda w komunikacji w języku angielskim
Obowiązki:
  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji w technologii PHP
  • Wsparcie istniejących aplikacji
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w tworzeniu komercyjnych projektów z użyciem Zend Framework,
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie, międzynarodowe projekty, doskonałą atmosferę pracy w zacisznym biurze, niedaleko centrum, możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Dla osób spoza Krakowa możliwa praca zdalna

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887