Młodszy Programista Magento, nr ref. 55/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

B2B: 5 000- 10 000 PLN Netto

Międzynarodowa Firma Mediowa z silną pozycją rynkową poszukuje osoby na stanowisko  Młodszy Programista Magento2.

Jeśli chcesz brać udział przy budowie nowego projektu, a dodatkowo pracować z ludźmi stawiającymi na wzajemny szacunek, otwartość , rozwój i pracę zespołową, zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja: Centrum Warszawy

Wymagania:
  • Doświadczenia jako programista PHP( udział w projekcie, w oparciu o Magento2)
  • Praktyczne doświadczenie w projektach z wykorzystywaniem PHP 7.x. oraz zastosowaniem zasad PSR 0-4
  • Znajomość JavaScript, jQuery, SQL, HTML5, CSS3, Bootstrap (lub Foundation)
  • Umiejętność zastosowania GIT
Obowiązki:
  • Współudział w opracowaniu i wdrożeniu platformy Magento dostosowanej pod serwisy internetowe
  • Systematyczne przeprowadzanie code review powstających elementów projektu w tym refactoring
  • Monitorowanie funkcjonalności kodu serwisów oraz diagnozowanie problemów i wprowadzanie niezbędnych poprawek
  • Dokumentowanie oraz dostosowanie kodu do obowiązujących standardów i dobrych praktyk
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pracę z ekspertami i w najnowocześniejszej technologii
  • Współtworzenie dużego, innowacyjnego projektu e-commerce w technologii Magento 2
  • Możliwość ciągłego szkolenia i rozwoju zawodowego

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973