PHP Web Developer, nr ref. 29/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

5 000 - 10 000 pln brutto Umowa o Pracę w zależności od doświadczenia

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta poszukujemy specjalistów na stanowisko: PHP Web Developera.

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście

Klient:

Międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji wspierająca rynek handlu detalicznego. Firma obecnie zatrudnia ponad 100 osób i cały czas się rozwija.

Wymagania:
  • 1-2 lata doświadczenia na stanowisku PHP Developera,
  • Dobra znajomość PHP5 OOP, PHP7,
  • Znajomość HTML, CSS3, JavaScript, AJAX, jQuery,
  • Znajomość baz danych MySQL,
  • Doświadczenie w pisaniu kodu zgodnego ze standardami PSR,
  • Znajomość co najmniej jednego frameworka PHP (preferowana znajomość Zend),
  • Zainteresowanie ecommerce i web developmentem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • Praca nad platformą E-commerce (projektowanie oraz wdrażanie nowych rozszerzeń i funkcjonalności),
  • Wsparcie implementacji, utrzymania oraz rozwoju narzędzia Magento,
  • Tworzenie specyfikacji technicznej,
  • Udział w developmencie, testach, wdrożeniu,
  • Udział w projektach omnichannel.
Mile Widziane:
  • Znajomość Magento,
  • Doświadczenie w tworzeniu stron responsywnych,
  • Mile widziana znajomość systemów wersjowania kodu.
Oferujemy:
  • Długofalową współpracę,
  • Udział w wielu ciekawych projektach, opartych na najnowszych rozwiązaniach,
  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Kartę Multisport,
  • Dogodną lokalizację w samym centrum Warszawy,
  • Ogólnofirmowy budżet szkoleniowy.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861