Full Stack Developer Warszawa, nr ref. 12/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK

10 000 - 15 000 pln netto B2B + VAT/ adekwatnie Umowa o Pracę

Moim klientem jest firma z branży FinTech, usługi firmy obejmują: bezpieczne portale, kompleksowy mechanizm automatyzacji przepływu dokumentów, podpisy elektroniczne.

Firma ma główną siedzibę w Wielkiej Brytanii, planuje ona otwarcie biura w Warszawie w II kwartale 2018 roku. Do tego czasu zatrudniona osoba będzie pracować zdalnie.

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Full Stack Developera (PHP, JavaScript)
  • Dobra znajomość AngularJS (1 lub 2-5) oraz Symfony 2,
  • Umiejętność pracy w systemie sprintowym,
  • Znajomość Jira/BitBucket,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pisania wysokiej jakości kodu na podstawie specyfikacji, która może być niepełna.
Obowiązki:
  • Tworzenie oprogramowania oraz nowych produktów dla systemu tworzonego przez klienta,
  • Branie odpowiedzialności za własny kod, pisanie testów do swojego kodu.
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w zarządzeniu zespołem oraz projektowanie architektury systemów mile widziane (możliwość promocji na stanowisko CTO).
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szybki rozwój kariery,
  • 80% czasu pracy będzie przeznaczona na budowanie nowych elementów serwisu lub nowych jego modułów. 20% będzie przeznaczone na ulepszanie istniejącego systemu (naprawa błędów itp.),

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861