Full Stack Developer ( PHP/ React), nr ref. 43/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

MID: 6000 – 12000 zł netto

SENIOR: 10 000 – 15000 zł netto

W zależności od umiejętności i doświadczenia

Moim klientem jest Firma technologiczna, automatyzująca komunikację z wykorzystaniem botów.  Oferuje możliwość pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole. Jeśli chcesz brać udział w tworzeniu wyjątkowych rozwiązań pod projekty wielu znanych marek,PHP, OOP , Symfony nie są Ci obce-  aplikuj już dziś.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość PHP, OOP , Symfony;
  • dobra znajomości React;
  • znajomość SQL, baz danych MySQL / MariaDB,systemów kontrolowania wersji GIT lub SVN,HTML5 / CSS3 / Sass ;
  • znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania;
  • doświadczenie z Doctrine lub innym rozwiązaniem ORM;
  • komunikatywność;
  • znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • tworzenie i rozbudowa aplikacji webowej opartej na frameworku Symfony + React;
  • tworzenie botów (m.in dla Facebook Messenger).
Mile Widziane:
  • znajomość Node.js, baz danych no SQL (Redis, MongoDB);
  • podstawowa znajomość innych języków programowania (np. Python)
Oferujemy:
  • elastyczne formy zatrudnienia - B2B, UoP
  • pracę stacjonarną lub w 100% zdalną;
  • kartę multisport
  • opiekę medyczną
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • luźną, startupową atmosferę pracy
  • imprezy integracyjne i wyjazdy firmowe

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973