Back-end Developer (senior), nr ref. 144/2019
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Do 18 000 pln netto na B2B dla Mid+/Senior

Przy B2B płatny urlop.

Możliwość Umowy o Pracę

Firma: wielokrotnie nagradzana agencja produkcji cyfrowej, która koncentruje się na tworzeniu nowych technologii korzystając z najnowszych innowacji technicznych  w zakresie VR,AR, DOOH. Oferuje klikentom kompleksową usługe od projektowania, tworzenia, wdrażania, zapewniania odpowiedniej jakości i konserwacji.

Firma zaczynała 10 lat telu w Londynie. Obecnie mają także zespół w Krakowie.

Zespół polsko-londyński ok 15 osób.

Projekty: aplkacja do zarządzania sprzedażą i wynajmem luksusowych łodzi w Monako

Szukamy osoby, która ma bardzo dobre rozeznanie w temacie: PHP >=7.2, Symfony 3.4+, MySql>=5.6, Docker, API design, AWS, GIT.

Stos technologiczny jest zazwyczaj oparty na PHP Symfony i Angular i jest hostowany na skalowalnych systemach AWS.

Możliwe wyjazdy zagraniczne, głównie do UK na warsztaty i spotkania (po covid)

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość Symfony, w tym Doctrine ORM, MySQL, Pisanie zoptymalizowanych zapytań SQL
  • Modelowanie danych i diagramy ER
  • GIT
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Obowiązki:
  • Rozwijanie, zarządzanie i tworzenie/projektowanie architektury aplikacji serwerowych
  • Tworzenie API
  • Tworzenie i serwis architektury działających aplikacji w chmurze AWS
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Zarządzanie wdrażaniem
  • Code reviews
Mile Widziane:
  • Znajomość NodeJS, ExpressJS, Sails lub Java
  • API AWS
  • AWS/Linux
  • NoSQL
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Płatny urlop w ramach kontraktu
  • Praca zdalna również po Covid

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667