NodeJS Developer, nr ref. 14/2020
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

MID: B2B 9000-13000 netto / uop 8000 - 10000 brutto

SENIOR: B2B 13000 - 18000 netto  / uop 10000 - 14000 brutto

Opis:

Miejsce pracy: Wrocław -Centrum

Pierwszy projekt:

- Typ: B2Non-Profit SaaS

- Aktualny zespół: 1xDevOps, 7xFullStack Dev (2x Senior + 5x Mid),

- Stack: Node.js, TypeScript, Postgres, React,

- Start: kwiecień/maj 2020

Projekt do tej pory ma bardzo duże sukcesy, zgarnia dużo nagród, zebrał kolejną rundę inwestycyjną. Zebrali dla Non-Profit już blisko 1mld $. Po drugiej stronie bardzo ciekawi ludzie i zespół, absolwenci Harvard'a, Stanforda, itp.

Drugi projekt:

- Typ: Startup z dziedziny produkcji przemysłowej - aplikacja do automatyzacji procesów

- Aktualny zespół: 1x Fullstack Dev

- Stack: Node.js (Nest) + React

Szukamy 2-3 osób na poziomie mid/senior.

Wymagania:
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w Node.js
  • Znajomość zagadnień REST API, frameworków JS (Express/Next)
  • Znajomość syntax’u TypeScript, ES6
  • Doświadczenie w zakresie: projektowania aplikacji webowych, tworzenia działających prototypów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
Obowiązki:
  • Projektowanie, implementacja i rozwój aplikacji webowych oraz wdrażanie nowych funkcjonalności w JavaScript -Node.js, Express.
  • Skalowanie aplikacji.
  • Współpraca z zespołem wdrożeniowym i Project Managerem.
  • Dbanie o dobre praktyki programistyczne.
  • Sugerowanie zmian i ulepszeń w codziennej pracy.
Mile Widziane:
  • Znajomość zagadnień związanych z frontendem (JS, React, CSS, HTML)
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych JS
  • Znajomość GIT-a, terminal Linux’a i podstaw administracji serwerami
  • Znajomość Docker’a
Oferujemy:
  • Możliwość ciągłego rozwoju (self-development time, szkolenia).
  • Darmowe lekcje angielskiego
  • Dowolna forma współpracy (B2B / UoP).
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7-11).
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej (max 1 w tyg)
  • Dobrą zabawę na imprezach integracyjnych.
  • Pracę w nowoczesnym biurze tuż przy wrocławskim rynku.
  • Luźną atmosferę.
  • Prywatną opiekę medyczną i Multisport’a.
  • Regularne dostawy owoców.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403