Fullstack Developer (Node.js/TypeScript) - poziom mid, nr ref. 12/2022
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK

Od 12 000 do 17 000 pln netto na B2B (+ 20 dni płatnego urlopu)

Opis:

Firma: Software House

W zależności od doświadczenia i preferencji kandydat może specjalizować się w backend lub frontend, jednocześnie mieć możliwość rozwoju we wszystkich obszarach.

Miejsce pracy: Warszawa lub zdalnie (także po Covid-19)

Wielkość firmy: 25 osób, w tym 14 stanowi zespół IT

Stack technologiczny projektów: Frontend: React, rxjs, TypeScript, redux, formik, chart.js; Backend: Java, Spring Boot, Micronaut, PostgreSQL, ElasticSearch, RabbitMQ, Docker, Docker Swarm cluster, Jenkins; Mobile: React Native, Expo, NativeBase, Redux, StyledComponents, TypeScript Designers: Figma.

Wymagania:
  • Doświadczenie komercyjne w programowaniu
  • Bardzo dobrej znajomości TypeScript
  • Znajomości dowolnego innego języka silnie typowanego, np. JavaScript
  • Bardzo dobrej znajomości CSS3, HTML5
  • Znajomość MongoDB
  • Doświadczenie w co najmniej jednym z popularnych frameworków/bibliotek JavaScript dla frontendów: peferowane są React
  • Doświadczenie w pracy z co najmniej jednym z popularnych frameworków/bibliotek Node.js, preferowane Express, Restify lub LoopBack
  • Doświadczenie w używaniu popularnych narzędzi do testowania backend i frontend, np. Postman, SoapUI
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • Budowanie zaawansowanych aplikacji internetowych - frontend i backend - w profesjonalnym i zwinnym środowisku
  • Rozszerzanie i ulepszanie funkcjonalności oraz architektury frontend i backend
  • Definiowanie interfejsów API
  • Ulepszanie architektury istniejących aplikacji, refaktoryzacja
  • Możliwość współtworzenia blogów firmy związanych z TypeScript
  • Możliwość rozwoju jako autor tekstów technicznych lub mówca publiczny w swojej dziedzinie
Oferujemy:
  • Narzędzia do wyboru (w tym licencje)
  • Elastyczne godziny pracy i w pełni zdalna praca
  • Płatne dni urlopu na konferencje i szkolenia
  • 100% pokrycia wszystkich kosztów edukacji
  • Budżet na urządzenie domowego biura
  • Stale rozbudowywana biblioteka książek
  • Karta multisportowa
  • Prywatna opieka medyczna i karta multisport
  • Coroczną podwyżkę wynagrodzenia
  • Opieka mentorska, wsparcie online profesjonalistów

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667