Technical Lead, nr ref. 150/2019
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

20 000 pln netto na B2B. Płatny urlop.

Firma: wielokrotnie nagradzana agencja produkcji cyfrowej, która koncentruje się na tworzeniu nowych technologii korzystając z najnowszych innowacji technicznych  w zakresie VR,AR, DOOH. Oferuje klikentom kompleksową usługe od projektowania, tworzenia, wdrażania, zapewniania odpowiedniej jakości i konserwacji.

Firma zaczynała 9 lat telu w londynie. Obecnie maja także zespół w Krakowie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie niewielkim zespołem programistów (obecnie 6 osób, docelowo 8).

Stos technologiczny firmy jest zazwyczaj oparty na PHP Symfony i Angular i jest hostowany na skalowalnych systemach AWS.

Możliwe wyjazdy zagraniczne, głównie do UK na warsztaty i spotkania.

Godziny pracy: 10-18 ze względu na stałą współpracę z londyńskim zespołem.

Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołem.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Znajomość Symfony, Doctrine ORM.
  • Pisanie zoptymalizowanych zapytań SQL.
  • Tworzenie API.
  • Wdrożenie/administracja AWS/Linux.
  • Konfiguracja serwera Apache i NaginX.
  • Angular - rozumienie tej technologii
Obowiązki:
  • Zarządzanie niewielkim zespołem programistów (obecnie 6 osób, docelowo 8).
  • Zarządzanie projektem pod kątem technicznym.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Piecza nad procesem wdrażania.
  • Code reviews.
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Płatny urlop w ramach kontraktu.
  • Okazjonalna praca zdalna.
  • Miejsce parkingowe.

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667