Project Mananger / Analityk (praca zdalna lub w Krakowie), nr ref. 106/2019
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

15000 netto B2B

Software house specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych systemów informatycznych dedykowanych dla firm z sektora bankowego i finansowego

Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi
  • Znajomość metodologii PM Book lub Scrum
  • Znajomość zagadnień księgowych/finansowych oraz umiejętność ich analizy poparta doświadczeniem komercyjnym
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność tworzenia wytycznych dla użytkowników biznesowych, projektantów oraz programistów
  • Samodzielność, systematyczność, komunikatywność i odpowiedzialność
  • Znajomośc j.angieslkiego na poziomie B2
Obowiązki:
  • Nadzór nad proceduram, zarządzanie i realizacja projektów informatycznych,
  • Analiza wymagań klienta oraz zarządzanie zmianami
  • Prowadzennie dokumentacji analitycznej oraz projektowej
  • Gotowość do podróży słuzbowych w kraju
Mile Widziane:
  • Znajomość zagadnień faktoringowych
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami bazodanowymi w tym znajomość języka SQL
  • Znajomość narzędzi/systemów raportujących
  • Znajomość systemów realizowanych w architekturach wielowarstwowych
  • Znajomość zagadnienia Continuous Integration
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: JIRA, Confluence
Oferujemy:
  • Praca zdalna
  • Uczestnictwo w imprezach integracyjnych
  • Pakiet medyczny

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403