Product Owner, nr ref. 15/2021
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

9 000 -13 000 netto b2b - do negocjacji

Firma jest wydawcą portali poświęconych branży nieruchomości, które odwiedza średnio 400 tys. użytkowników miesięcznie. Firma zatrudnia aktualnie ponad 60 osób. Na co dzień w swojej pracy wykorzystują najnowsze rozwiązania dostępne na rynku.

Miejsce pracy: ul. Adama Naruszewicza, Warszawa

Wymagania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektami e-commerce.
  • Doświadczenie we współpracy z zespołem IT.
  • Doświadczenie w rozpisywaniu tasków
  • Wiedzę z zakresu trendów marketingowych, działań IT.
  • Wykształcenie wyższe (najchętniej marketingowe).
  • Profesjonalna i otwarta postawa wobec klientów i wobec współpracowników.
  • Umiejętnośc analitycznego myślenia i wycigania wniosków.
Obowiązki:
  • Realizacja projektów związanych platformą on-line, dbając o terminy, logikę biznesową i priorytety.
  • Praca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym.
  • Przygotowanie i wsparcie planu wdrożenia projektu.
  • Zarządzanie priorytetami oraz harmonogramem prac.
  • Zarządzanie budżetem projektu oraz z tym związanym ryzykiem i zmianą.
  • Odpowiedzialność za identyfikację wymagań dotyczących rozwoju projektu.
  • Praca stacjonarna w biurze w godzinach 8.00/9:00 – 16.00/17:00
Oferujemy:
  • pracę w zgranym zespole,
  • rozszerzony pakiet sportowy Multisport,
  • 31 dni płatnego urlopu,
  • ''trzynastki''
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • szkolenia, kursy językowe, wyjazdy integracyjne świeże owoce i warzywa

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403