Kierownik Działu IT (Team Manager ), nr ref. 224/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

12000-15000PLN netto/B2B

do 15000PLN brutto/umowa o pracę

Dla firmy tworzącej rozwiązania dla branży logistycznej, zajmującej się projektowaniem oraz wdrażaniem systemów informatycznych klasy Warehouse Management System poszukujemy osób na stanowisko: Kierownik Działu IT (Team Manager )

Projekty informatyczne obejmujące programowanie i wdrożenia systemów zarządzania magazynami u klientów

Główne technologie to: Delphi, C#, SQL, PHP. To stanowisko nie przewiduje dużych prac programistycznych i wdrożeniowych, ponieważ zadaniem Team Managera jest głównie organizacja pracy programistycznej dla nowych projektów i projektów utrzymaniowych (serwis), harmonogramowanie prac, kontrola wykonania, dbałość o jakość, kontakt ze stałymi klientami, jaki i współpraca z zespołem rozwojowym, czuwaniem nad realizacją obranych kierunków rozwoju, dbałość o zachowanie technologicznych standardów.

Miejsce Pracy: Warszawa (Ursynów)/obok stacji metra

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenia w pracy z systemami informatycznymi,
  • doświadczenia w koordynowaniu zadań rozproszonego zespołu,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • komunikatywność,
  • umiejętność planowania,
  • organizowanie pracy własnej i zespołu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość SQL
Obowiązki:
  • zarządzanie podległym zespołem programistów,
  • planowanie i koordynowanie prac programistycznych.
  • przydzielanie odpowiednich zasobów do realizacji prac programistycznych, w warunkach jednoczesnej realizacji kilku projektów.
  • nadzór nad pracami developerskimi i wdrożeniowymi
  • kontrola jakości i terminowości realizowanych zadań
  • weryfikacja poprawności wycen prac programistycznych.
  • współpraca z kierownikami projektów w celu zapewnienia terminowej realizacji prowadzonych projektów,
  • bezpośrednia współpraca z klientami w celu realizacji umów utrzymaniowo-wdrożeniowych.
  • współudział w kształtowaniu produktów software`owych firmy i przy wytyczaniu dróg rozwoju.
Oferujemy:
  • pracę z młodym i dobrze zgranym zespołem w dynamicznej i nowoczesnej firmie
  • dobre warunki finansowe i socjalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne)
  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • parking
  • biuro obok stacji metra
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie 7.00-9.00)

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887