Dyrektor Sprzedaży, nr ref. 52/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

B2B do negocjacji w zależności od doświadczenia i oczekiwań kandydata

Naszym klientem jest firma która jest wydawcą portali poświęconych branży nieruchomości, które odwiedza średnio 400 tys. użytkowników miesięcznie. Firma zatrudnia aktualnie ponad 40 osób. Praca odbywa się w biurze zlokalizowanym blisko metra Służew. Na terenie firmy znajduje się parking a nowoczesne, przestronne biuro, zapewni Ci najwyższy komfort pracy, ale pozwoli też się zrelaksować w chwilach, gdy potrzebujesz przerwy.

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży e-commerce.
  • Doświadczenie w relacjach B2B.
  • Doświadczenie w zarządzaniu ok 20 osobowego zespołu.
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach sprzedażowych.
  • Umiejętność skutecznej komunikacji z podwładnymi.
  • Umiejętność organizacji pracy sobie i innym.
  • Ukończone studia z zakresu zarządzania.
Obowiązki:
  • Zarządzenie podległym zespołem sprzedażowym (ok 15 osób).
  • Opracowywanie strategii handlowej.
  • Definiowanie celów i planów sprzedażowych.
  • Ścisła współpraca z zarządem firmy, bieżące raportowanie aktywności handlowej.
  • Ścisła współpraca z działem marketingu i w zakresie rozwijania oferty handlowej.
  • Współpraca z działem HR-em w zakresie tworzenia systemów rozwojowych zwiększających kompetencje zespołu.
  • Wsparcie merytoryczne podległego zespołu.
  • Kontakty i negocjacje z klientami firmy.
  • Praca stacjonarna w biurze w godzinach 9:00 – 17:00.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie wraz z potrzebnymi narzędziami do pracy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Karta MultiSport,
  • Codziennie świeże owoce i soki
  • Pracę w młodym i zgranym zespole w miłej, nieformalnej atmosferze,

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403