Starszy Administrator Systemów IT, nr ref. 2/2020
Miejsce Pracy: Gliwice , Śląskie
Wynagrodzenie:

do 14 500 pln netto na B2B + VAT (płatny urlop 20/26 dni)

do 12 000 pln brutto na UoP

Firma: nalezy do międzynarodowej grupy z siedzibą w Oslo. Jest dostawca usług mobilnych (komunikacja mobilna) i mobile intelligence. Szeroki zakres działania: od małych firm po korporacje oraz insytyucje publiczne.

Czas pracy: 50% utrzymanie systemu, 20% projektowanie systemu, 10% wdrażanie systemu, 10% samorozwój, 5% spotkania, 5% dokumentacja techniczna

Godziny pracy: od 8.00 do 16.00 lub od 9.00 do 17.00

Stack technologiczny firmy: PHP, JavaScript, TypeScript, React, Vue, Node.js

Praca zdalna: 1 dzień w tygodniu

Zespół IT: 14 osób

Wielkość firmy: 50+

Stanowisko: samodzielne

Wymagania:
  • Must have:
  • * Linux
  • * Apache
  • * Tomcat
  • * Nginx
  • * Ubuntu
  • * Debian
  • * VPN
  • * Redis
  • * MySQL
  • * MongoDB
  • Preferowane 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • System operacyjny: Linux, Windows
  • Język angielski: poziom komunikatywny
Obowiązki:
  • Odpowiedzialność za infrastrukturę serwerowa opartą na Linux (administrowanie serwerów), dbanie o sprawne działanie systemu Linux, a także wdrażanie zabezpieczeń technicznych.
Mile Widziane:
  • Nice to Have:
  • * AWS
  • * Docker
  • * Ansible
  • * Bash
  • * Jenkins
  • * GitLab
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny + pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy + pakiet sportowy dla rodziny
  • Kursy językowe
  • Konferencje/szkolenia
  • Parking samochodowy/rowerowy
  • Chill room
  • Imprezy integracyjne

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667