Senior Linux Administrator, nr ref. 233/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

10 000 zł - 16 000 zł netto B2B

Nowoczesny Software House z Wrocławia poszukuje pracownika na stanowisko Senior Linux Administrator. Firma realizuje zaawansowane rozwiązania internetowe dla swoich Klientów. Są to zarówno małe jak i duże firmy działąjące w Polsce oraz za granicą. W firmie pracuje około trzydzieści osób - jest to doświadczony i zaawansowany technologicznie zespół programistów. Dotychczas  zrealizowalli oni projekty dla platform reklamowych, marketingowych, B2B, sklepów z konfiguratorami produktów, serwisów internetowych dla hoteli, serwisów społecznościowych, serwisów korporacyjnych, platform hostingowych i wielu innych.

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku Junior Linux Administrator/ Junior DevOps Engineer
  • zaawansowana znajomość systemu Linux
  • dobra znajomość dystrybucji Debian i CentOS
  • dobra znajomość systemów www Apache, nginx
  • dobra znajomość baz danych MySQL i systemów NoSQL
  • umiejętność pisania rozbudowanych skryptów bash
  • umiejętność diagnozowania problemów sieciowych
  • znajomość oprogramowania szyfrującego (np. GPG, cryptsetup, opevpn)
  • umiejętność posługiwania się gitem
  • j.angielski - w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
Obowiązki:
  • zarządzanie serwerami Linux, instalacja, konfiguracja, monitoring, rozwiązywanie bieżących problemów
  • konfiguracja środowisk developerskich
  • automatyzowanie zadań związanych z obsługą serwerów przez tworzenie IoC
  • dbanie o bezpieczeństwo systemów
  • wdrożenie i konfiguracja serwera graylog
  • weryfikacja i rozwinięcie istniejących roli i playbooków ansible
  • wdrożenie i automatyzacja konfiguracji serwera monitoringu Zabbix
  • wdrożenie ciągłej integracji Gitlab na nowych projektach
  • stworzenie i przetestowanie klastra redis
  • konfiguracja szyfrowanej sieci dla maszyn wirtualnych
Mile Widziane:
  • podstawowa znajomość języka PHP
  • znajomość konteneryzacji (docker, kubernetes)
  • doświadczenie w budowaniu klastrów HA
  • Lead Development 1-2 systemów
  • wykształcenie kierunkowe IT
Oferujemy:
  • szkolenia grupowe oraz indywidualne
  • indywidualny Coaching
  • elastyczny czas pracy
  • benefity Luxmed i Multisport (Fitness Academy i Jump Hall w budynku) w formule 50%/50%
  • wspólne świętowanie fajnych momentów (tłuste czwartki, urodziny, zakończenia projektów itp)
  • liga tenisa stołowego
  • co wtorek spotkania integracyjne

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Nowakowska
j.nowakowska@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 348